APARTMÁN 1 a 2

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje

V nabídce jsou 2 apartmány se společným vchodem.  Apartmán 1 nabízí ubytování pro 4 osoby v pokoji se dvěma samostatnými lůžky a patrovou postelí. Je zde navíc možnost přistýlky na rozkládacím gauči.

Apartmán 2 umožňuje ubytování 6 - 12 lidí. Standardně jsou k dispozici dvě lůžka v obývací části spojené s kuchyní  a dále ložnice se dvěma samostatnými lůžky a jednou patrovou postelí. V případě větších skupin lze využít další pokoj se třemi patrovými lůžky.

Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnka, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, nádobí) a koupelnu (sprchový kout, WC).

Pro ubytované Wifi připojení zdarma.

Apartmám 1

Apartmán 2

APARTMÁN 3

S posezením na předzahrádce

Tento apartmán se samostatným vchodem nabízí ubytování až pro 6 osob.

Součástí apartmánuje plně vybavená kuchyň vč. nádobí (lednice, sklokeramická deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice), koupelna (sprchový kout, WC) jedna ložnice a obytná místnost. Ložnice je vybavena manželskou postelí. Obytná místnost nabízí dvě samostatná lůžka a jednu patrovou postel. Velkou výhodou tohoto apartmánu je možnost posezení na vlastní předzahrádce. Můžete si u nás zapůjčit i vybavení na grilování.